Jello bevat gelatine, suiker en andere conserveermiddelen die natuurlijk glutenvrij zijn.
Welke gelatine is glutenvrij?
Jell-O merk gelatine (evenals Jell-O instant pudding en Jell-O cook and serve pudding) is inderdaad glutenvrij (maar niet gecertificeerd glutenvrij).
Waar wordt gelatine van gemaakt?
Gelatine is een eiwit dat wordt verkregen door huid, pezen, ligamenten en/of botten te koken met water. Het wordt meestal verkregen van koeien of varkens.
Is het merk Jell-O glutenvrij?
Dit antwoord heeft betrekking op het merk JELL-O gelatinedessert met fruitsmaak: Elke variëteit of smaak met het label glutenvrij kan als veilig worden beschouwd (volgens de 20ppm FDA-uitspraak) voor mensen met coeliakie.
Hebben Gummy Bears gluten?
Er zijn veel merken Gummy Bears, maar niet allemaal zijn ze glutenvrij. Het is onmogelijk om alle merken bij te houden, maar één populair merk gummyberen (het merk uit het Zwarte Woud) is glutenvrij.