Zijn kopparbergs glutenvrij?

Zijn kopparbergs glutenvrij?
Zijn kopparbergs glutenvrij?
Anonim

Alle ciders, gin en harde seltzers van Kopparberg zijn natuurlijk glutenvrij en geschikt voor veganisten.

Kunnen coeliakiepatiënten Kopparberg drinken?

Alle Kopparberg-ciders bevatten minder dan 5 ppm gluten. Producten die minder dan 20 ppm gluten bevatten, worden volgens de EU-wetgeving als glutenvrij beschouwd. Volgens deze cijfers is onze cider glutenvrij, maar we raden onze klanten aan voorzichtig te zijn en een kleine hoeveelheid van onze producten te proberen om de reactie te zien.

Welke ciders zijn glutenvrij?

Glutenvrije harde ciders

  • Strongbow Gold Apple. Verschillende appelsoorten spelen in op het complexe aroma van Strongbow. …
  • Stella Cidre. …
  • Crispin harde cider. …
  • Woodchuck harde cider. …
  • Ciderboys First Press traditionele harde cider. …
  • Angry Orchard Hard Cider.

Is gearomatiseerde cider glutenvrij?

Welke alcohol kan worden opgenomen in een glutenvrij dieet? Cider, wijn, sherry, sterke drank, port en likeuren zijn glutenvrij.

Is fruitige cider glutenvrij?

Voor mensen met een gevoeligheid voor gluten is cider een van de lekkerste drankopties die er zijn. Cider is van nature glutenvrij en naarmate de markt zich blijft ontwikkelen, zijn verschillende variëteiten gemakkelijker verkrijgbaar geworden, wat uiteindelijk zal zorgen voor een bredere keuze, net zo gevarieerd als elke bier- of wijnkaart.

Aanbevolen: